Zajęcia dodatkowe

  1. Zajęcia taneczne (2x w tygodniu)

Dla dzieci w wieku przedszkolnym taniec jest formą aktywności przejawiającą się w określonej formie ruchowej, sposobem przeżywania i przekazywania emocji oraz fizycznego i duchowego wyrażenia siebie.

2. Język hiszpański (2x w tygodniu)

Podczas zajęć z języka hiszpańskiego lektorka porozumiewa się z dziećmi w języku hiszpańskim, zachęcając ich do aktywnego udziału w przygotowanych zabawach. Maluchy poznają podstawowe słownictwo, uczestniczą we wspólnym śpiewaniu oraz uczą się reagować sytuacyjnie w języku hiszpańskim.

3. Religia (1x w tygodniu – dla chętnych)

Celem zajęć jest zapoznanie dzieci z podstawowymi elementami religii katolickiej.

4. Eksperymenty (1x w miesiącu)

Wykonywane eksperymenty zachęcają do myślenia, porównywania, opowiadania. Z wykonywanych doświadczeń dzieci czerpią wiele radości, jest to wspaniała zabawa dla nich.

5. Teatrzyk (1x w miesiącu)

Zajęcia teatralne mają na celu Rozwijanie umiejętności przedstawiania utworów literackich za pomocą gestu, mimiki, ruchu ORAZ ozwijanie aktywności twórczej w zakresie słowa mówionego

6. Wycieczka (1x w miesiącu)

7. Koncert filharmonii (1x w miesiącu)

Cykl koncertów zorganizowany przez Lubuskie Biuro Koncertowe, podczas których dzieci zapoznają się z budową i brzmieniem instrumentów z różnych zakątków. Podczas koncertu, muzycy przedstawiają dzieciom bajki ilustrowane najpiękniejszą muzyką świata.

8. Rytmika (1x w miesiącu)

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego nauczyciela, odbywające się z wykorzystaniem instrumentów muzyczno-perkusyjnych. Podczas zajęć dzieci doskonalą poczucie rytmu, melodii, uczą się gry na prostych instrumentach.

9. Warsztaty logopedyczne

Zajęcia dodatkowo odpłatne:

  1. Neurologopeda  (1x w tygodniu)

Zajęcia z dyplomowanym logopedą, które mają za zadanie usprawnić motorykę aparatu artykulacyjnego u dzieci z wadami wymowy. Zajęcia obejmują ćwiczenia oddechowe, fonacyjne, logorytmiczne, słuchowe, ćwiczenia usprawniające narządy mowy, ćwiczenia motoryki małej i dużej.

2. Szachy (1x w tygodniu)

3. Nauka pływania, Taekwondo i piłka nożna – zawieszone do odwołania

Skip to content